Concertagenda

vr 28 februari

Zangavond, de Westereen mmv Mannenzangvereniging Dit is't wat ús bynt en het Sionskoor

PKN, Toerstjitte 1 de Westereen
Aanvang: 19:30
vr 28 februari

Concert The Martin Mans Formation

Koorkerk, Middelburg
Aanvang: 20:00
vr 28 februari

Zangavond tbv Stichting Jafet

PKN de Westereen, Zwaagwesteinde
Aanvang: 19:30
vr 28 februari

Orgelconcert Arjan Breukhoven in Maasland

Oude Kerk, Maasland
Aanvang: 20:00
vr 28 februari

Voorjaarsconcert Chr. Mannenkoor "Door Eendracht Verbonden" te Hattem

Grote- of Andreaskerk te Hattem
Aanvang: 20:00
za 29 februari

Massale samenzang met bovenstem (Mulder/Koppelman)

Hasselt
Aanvang: 19:30
za 29 februari

concert Groot Mannenkoor Noord-Nederland

Jozefkerk
Aanvang: 20:00
za 29 februari

Koorconcert Goedereede CVI

Hervormde Kerk Goedereede
Aanvang: 19:30
za 29 februari

koor ‘Jesslyn’ o.l.v. Ilona Van Grondelle - de Kievit

Trinitatiskapel, Dordrecht
Aanvang: 15:30
za 29 februari

Cd-presentatieconcert mannenensemble Espressione

Grote- of St. Joriskerk te Westzaan
Aanvang: 19:30
za 29 februari

Pavarotti Memorial met Arjan Breukhoven

Podium van Zaamslag, Zaamslag (Zld)
Aanvang: 20:00
za 29 februari

Kleinkoor Concertino

Elisabethkapel, Roosendaal
Aanvang: 14:30
zo 1 maart

Zangdienst

De Ark, Burgemeester Aalberslaan 44, Krimpen aan de IJssel
Aanvang: 18:30
za 7 maart

Het Urker Mannenkoor 'Hallelujah'

Grote Kerk, Elburg
Aanvang: 19:30
za 7 maart

Israel koor- en samenzangavond Kesteren

HHK Overste J.M. Kolffstraat 1
Aanvang: 19:30
za 7 maart

concert Groot Mannenkoor Noord-Nederland

De Oase, Drachten
Aanvang: 20:00
za 7 maart

Voorjaarsconcert Chr. Gem Koor Zeeklank.

Grote Kerk, Vollenhove
Aanvang: 19:30
za 7 maart

Voorjaarsconcert interkerkelijk koor Immanuel Harskamp

Beatrixkerk Ede
Aanvang: 20:00
za 7 maart

Rotterdam Orgelstad presenteert Promenadeconcert 2020

Laurenskerk, Rotterdam
Aanvang: 14:00
za 7 maart

Zangavond met 3 koren

Hervormde kerk te Doornspijk
Aanvang: 19:00
za 7 maart

Crescendo ede

Oude kerk ede
Aanvang: 19:30
za 7 maart

Chr. Mannenkoor Looft den Heere en Gospelkoor Alemet Oene

Eben-Haezerkerk Apeldoorn
Aanvang: 20:00
za 7 maart

Pavarotti Memorial met Arjan Breukhoven

Adriaanskerk, Dreischor (Zld)
Aanvang: 20:00
za 7 maart

Psalmzangavond 'Meldt alle volken Zijn geboden'

Grote Kerk Dordrecht
Aanvang: 19:30
za 7 maart

Koorconcert Jigdaljahu

Nieuwe Kerk (Lange Jan) Middelburg
Aanvang: 20:00
za 7 maart

Gerben Mourik en Geerten Liefting improviseren

Kerkgebouw 'de Wijnstok' Dordrecht
Aanvang: 20:00
za 7 maart

Achter de klavieren inspiratiedag 2020

Broederweg 34, Nieuwe kerk Kampen
Aanvang: 10:00
zo 8 maart

Zangdienst met Sander van Marion en The Martin Mans Formation

Bethelkerk, Schevingen
Aanvang: 19:00
wo 11 maart

Olivier Latry, orgelconcert in de Doelen

Grote zaal De Doelen, Rotterdam
Aanvang: 20:00
za 14 maart

Passieconcert 'Olivet to Calvary'

De Stad Klundert, Molenstraat 33 te Klundert
Aanvang: 20:00
za 14 maart

Passie-Paasconcert Lucas Kramer

Epe, Grote Kerk
Aanvang: 20:00
za 14 maart

Orgelconcert Gert van Hoef

Ichthuskerk, Urk
Aanvang: 19:30
za 14 maart

5 Year Celebration Yaron Gospel Choir

Kosmonout 2, Amersfoort
Aanvang: 19:30
za 14 maart

Psalmzangavond met bovenstem m.m.v. Chr. Urker Visserskoor Crescendo en de Betuwse bovenstemgroep

Kampen Bovenkerk
Aanvang: 19:30
za 14 maart

Paasconcert met kinderkoor Klein maar dapper en het Elspeets mannenensemble

Bethelkerk, Bereklauw 1 in Genemuiden
Aanvang: 19:30
za 14 maart

Pavarotti Memorial met Arjan Breukhoven

Oude Kerk, Rotterdam-Charlois
Aanvang: 16:00
za 14 maart

Chr. Kamper Mannenkoor D.E.V. in concert

Dordrecht, Grote Kerk
Aanvang: 19:30
za 14 maart

Chr. Mannenkoor De Lofzang

Herv. Kerk Wapenveld, Kerkstraat 2
Aanvang: 19:30
vr 20 maart

1600 VROUWEN ZINGEN IN DE NIEUWE KERK VAN KATWIJK

Nieuwe Kerk, Voorstraat 79, 2225 EM Katwijk aan Zee
Aanvang: 19:30
vr 20 maart

Orgelconcert Martin en Hugo

Vredeskerk Katwijk
Aanvang: 20:00
za 21 maart

Psalmzangdag met Marco den Toom

Bovenkerk, Kampen
Aanvang: 13:30
za 21 maart

André van Vliet, orgelconcert

Grote Kerk, Terneuzen
Aanvang: 19:30
za 21 maart

Passie-Paasconcert Lucas Kramer

Zwijndrecht, Oude Kerk
Aanvang: 20:00
za 21 maart

Bachconcert door Everhard Zwart

Bovenkerk, Kampen
Aanvang: 20:00
za 21 maart

concert Urker mannenkoor Soli Deo Gloria en HWM

Hervormde Dorpskerk Oud Beijerland
Aanvang: 19:30
za 21 maart

Psalmzangdag vanuit de Bovenkerk

Kampen
Aanvang: 13:30
vr 27 maart

Benefietconcert Woord en Daad t.b.v. project Guatemala

Augustijnenkerk Dordrecht
Aanvang: 20:00
vr 27 maart

Martin Mans en Carina Bossenbroek, orgel en panfluit

Nederlands Gereformeerde Kerk, Westbroek
Aanvang: 20:00
za 28 maart

Passie en Pasen met de UMF en Jan Lenselink

Havenkerk, Alblasserdam
Aanvang: 15:00
za 28 maart

Passie en Pasen met de UMF en Jan Lenselink

Bonaventurakerk, Woerden
Aanvang: 20:00
za 28 maart

Passie- Paasconcert Lucas Kramer

Meppel, Grote Kerk
Aanvang: 20:00
za 28 maart

Matthäus Passion J.S. Bach

Grote of St. Michaëlskerk, Oudewater
Aanvang: 19:30
za 28 maart

Orgelconcert met samenzang met Andre Nieuwkoop

Ichthuskerk, Urk
Aanvang: 19:30
za 28 maart

Paaszangavond Yadah en Ethan Dordrecht

Augustijnenkerk, Voorstraat 216, Dordrecht
Aanvang: 19:30
za 28 maart

Orgelconcert Jan Vayne

Nieuwe Kerk, Katwijk aan Zee
Aanvang: 19:30
za 28 maart

Passie- en Paasconcert met Arjan Breukhoven

Dorpskerk, Bleiswijk
Aanvang: 20:00
za 28 maart

Reiskoor 'Holland Zingt' o.l.v André van Vliet

Grote Kerk, Schiedam
Aanvang: 15:00
za 28 maart

Samen zingen met Pieter Heykoop

Sionkerk, De Noord 7, 8321 BA Urk
Aanvang: 19:30
di 31 maart

Passieconcert VIA DOLOROSA, CRK Voices Kampen

De Hoeksteen IJsselmuiden
Aanvang: 20:00
vr 3 april

Orgel- en samenzangavond met Martin Mans

Singelkerk, Ridderkerk.
Aanvang: 20:00
vr 3 april

Ds.G.J Baan en Dirk-Jan Versluis, orgelavond

Zuiderkerk, Middelburg-Zuid, Schouwstraat 1
Aanvang: 19:30
vr 3 april

Paasconcert Deo Juvante Huizen o.l.v. Hugo van der Meij m.m.v. Mannenensemble Marcato

Kruiskerk, Jacob van Wassenaerstraat 1, Huizen
Aanvang: 20:00
vr 3 april

Passieconcert CRK Praise The Lord o.l.v. Jan Quintus Zwart

Sion Rijssen
Aanvang: 19:30
za 4 april

Passie en Pasen met The Martin Mans Formation

Dorpskerk, Dirksland
Aanvang: 15:00
za 4 april

Passie en Pasen met The Martin Mans Formation

Sint Jacobskerk, Vlissingen
Aanvang: 20:00
za 4 april

Het Urker Mannenkoor 'Hallelujah'

Hervormde Kerk, Zuilichem
Aanvang: 19:30
za 4 april

Passieconcert Drechtstedenkoor Praise Him

De Levensbron, Ridderkerk
Aanvang: 19:30
za 4 april

Passie-Paasconcert Lucas Kramer

Den Bommel
Aanvang: 20:00
za 4 april

Matthäus Passion J.S. Bach

Bovenkerk, Kampen
Aanvang: 19:30
za 4 april

Passie- en Paasconcert Deo Cantemus, Rotterdam

Augustijnenkerk, Dordrecht
Aanvang: 14:00
za 4 april

Marco den Toom en de Zandkunstenaar

Nieuwe Kerk, Katwijk aan Zee
Aanvang: 19:30
za 4 april

Passie- en Paasoratorium

Grote of St. Laurentiuskerk, Kerksingel 2, Bergambacht
Aanvang: 19:30
zo 5 april

Passieconcert CCO Harderwijk o.l.v. Jan Quintus Zwart

Catharinakapel Harderwijk
Aanvang: 11:30
zo 5 april

Passieconcert CCO Harderwijk o.l.v. Jan Quintus Zwart

Catharinakapel Harderwijk
Aanvang: 13:30
zo 5 april

Passieconcert VIA DOLOROSA, CRK Voices Kampen

Catharinakapel Harderwijk
Aanvang: 15:30
ma 6 april

Matthäus Passion J.S. Bach

Evangelische Broedergemeente Zeist
Aanvang: 19:00
za 11 april

Passie - en Paasconcert

Scheveningen
Aanvang: 20:00
za 11 april

Cantate Deo

Sint-Joriskerk, Amersfoort
Aanvang: 19:30
za 11 april

Paasconcert Looft den Heer Notter o.l.v. Jan Quintus Zwart

Dorpskerk Wierden
Aanvang: 19:30
ma 13 april

Orgelconcert Evert van de Veen (Paasconcert)

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 20:00
ma 13 april

Paasconcert door Jan van Westenbrugge

Groote Kerk, Maassluis
Aanvang: 20:00
ma 13 april

Paasconcert door Arno van Wijk

Grote of Maria Magdalenakerk, Goes
Aanvang: 20:00
za 18 april

Orgelconcert door Léon Berben.

Evangelisch Lutherse Kerk, Den Haag
Aanvang: 15:30
za 18 april

Zangavond Jeugdkoor Immanuël

HHK, Raadhuisstraat 116, Sprang-Capelle
Aanvang: 19:30
za 18 april

Bevrijdingsconcert NL '40-'45

St. Jacobskerk Vlissingen
Aanvang: 19:30
za 18 april

Wayne Marsshal, orgelconcert

Nieuwe Kerk, Katwijk aan Zee.
Aanvang: 19:30
za 18 april

Pavarotti Memorial met Arjan Breukhoven

Dorpskerk, Berkel en Rodenrijs
Aanvang: 20:00
zo 19 april

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:00
vr 24 april

Duo-concert met klarinet en orgel

Hervormde Kerk, Kapelle
Aanvang: 20:00
za 25 april

Leendert Verduijn, orgelconcert

Grote Kerk, Terneuzen
Aanvang: 19:30
za 25 april

Pieter Heykoop, 45 jaar organist!

Grote Kerk Dordrecht.
Aanvang: 19:00
za 25 april

Requiem CRK Voices o.l.v. Jan Quintus Zwart

Grote Kerk Genemuiden
Aanvang: 19:30
za 25 april

Bevrijdingsmannenkoor o.l.v Bert Moll

Loolaankerk, Apeldoorn
Aanvang: 19:30
ma 27 april

Bevrijdingsconcert met Arjan Breukhoven

Dorpskerk, Berkel en Rodenrijs
Aanvang: 20:00
vr 1 mei

Bevrijdingsconcert 75 jaar Bevrijding

Singelkerk Ridderkerk
Aanvang: 20:00
vr 1 mei

Internationaal Bevrijdingsmannenkoor Holland-Canada.

Nieuwe Kerk, Middelburg
Aanvang: 20:00
za 2 mei

Het Urker Mannenkoor 'Hallelujah'

Hervormde Kerk, Kapelle
Aanvang: 19:00
za 2 mei

Bevrijdingsconcert Rotterdam

Laurenskerk, Rotterdam
Aanvang: 19:30
za 2 mei

Orgel-Spektakel in Groote Kerk Maassluis met Arjan Breukhoven

Groote Kerk, Maassluis
Aanvang: 20:00
za 2 mei

Bevrijdingsconcert 75 jaar Bevrijding

Hervormde kerk Kamerik
Aanvang: 20:00
zo 3 mei

Bevrijdingsdienst 75 jaar Bevrijding

Breepleinkerk Rotterdam
Aanvang: 17:00
ma 4 mei

Herdenkings- Bevrijdginsconcert met Arjan Breukhoven

Grote Kerk, Brielle
Aanvang: 20:30
ma 4 mei

Herdenkingsdienst 75 jaar Bevrijding

Hervormde kerk Berkenwoude
Aanvang: 19:30
ma 4 mei

Requiem CRK Voices o.l.v. Jan Quintus Zwart

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 20:30
ma 4 mei

Internationaal Bevrijdingsmannenkoor Holland-Canada

Breepleinkerk, Rotterdam.
Aanvang: 19:30
di 5 mei

Christelijk Mannenkoor Ede

Oude Kerk Ede
Aanvang: 19:30
di 5 mei

Bevrijdingsconcert Goes

RK Maria Magdalenakerk, Goes
Aanvang: 19:30
di 5 mei

Bevrijdingsconcert met Arjan Breukhoven

Oude Kerk, Putten
Aanvang: 20:00
di 5 mei

Bevrijdingsconcert 75 jaar Bevrijding

Basiliek IJsselstein
Aanvang: 20:00
di 5 mei

Kampen Zingt bevrijding

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 10:30
di 5 mei

Mannenkoor LIBERTAS uit Canada.

Janskerk, Mijdrecht.
Aanvang: 12:30
di 5 mei

Bevrijdingsmannenkoor o.l.v Bert Moll

Grote of Sint Laurenskerk, Rotterdam
Aanvang: 15:00
vr 8 mei

Internationaal Bevrijdingsmannenkoor Holland-Canada

Jacobijnerkerk, Leeuwarden
Aanvang: 20:00
za 9 mei

Zeeuwse Korenmiddag in Vlissingen

Sint Jacobskerk, Vlissingen
Aanvang: 13:30
za 9 mei

Bevrijdingsconcert Apeldoorn 2020

Grote kerk Apeldoorn
Aanvang: 19:30
za 9 mei

Orgelfeest in de Oude Kerk te Amsterdam!

Oude Kerk, Amsterdam
Aanvang: 19:30
za 9 mei

Internationaal Bevrijdingsmannenkoor Holland-Canada

Martinikerk, Groningen.
Aanvang: 20:00
za 16 mei

Koorconcert in de Evangelisch Lutherse Kerk, Den Haag

Evangelisch Lutherse Kerk, Den Haag.
Aanvang: 15:30
za 16 mei

André Nieuwkoop en Mannenkoor Eiland Urk.

Grote Kerk, Dordrecht
Aanvang: 19:30
za 16 mei

Pavarotti Memorial met Arjan Breukhoven

Dorpskerk, Spijkenisse
Aanvang: 15:00
za 16 mei

'Marnixkoor' te Vlissingen en 'de Lofstem' te Arnemuiden

Nieuwe Kerk te Middelburg
Aanvang: 19:30
za 16 mei

Organ Special

Laurenskerk, Rotterdam
Aanvang: 20:00
zo 17 mei

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:00
do 21 mei

Hemelvaartszang op Urk

Urk
Aanvang: 19:30
vr 29 mei

Duoconcert met Iddo van der Giessen en Joram van Ketel

Hervormde Kerk, Kapelle
Aanvang: 20:00
vr 29 mei

Orgelconcert Martin en Hugo

Schildkerk Rijssen
Aanvang: 20:00
za 30 mei

Urker Mannenkoren 'Halleluja' en Visserskoor 'Crescendo'

Bethelkerk, Urk
Aanvang: 19:00
za 30 mei

Instrumentaal concert met Arjan Breukhoven

Trinitastiskapel, Dordrecht
Aanvang: 15:30
za 6 juni

Kees van Eersel, improvisaties over Psalmmelodieën

Groote Kerk, Maassluis
Aanvang: 20:00
za 6 juni

Groot Johannes de Heer Koor

Dolfinarium, Harderwijk
Aanvang: 19:30
za 13 juni

Jongerenkoor Jigdaljahu en Rijssens Mannenkoor

Sint Maartenskerk, Zaltbommel
Aanvang: 19:30
za 13 juni

Flying Eagle Concert 4e editie

Adriaen Janszkerk Rotterdam-IJsselmonde
Aanvang: 20:00
za 20 juni

Jaap Kroonenburg, orgel. 75 jaar vrijheid.

Groote Kerk, Maassluis
Aanvang: 20:00
za 20 juni

Orgelconcert Arjan Breukhoven in Berkel en Rodenrijs

Dorpskerk, Berkel en Rodenrijs
Aanvang: 20:00
zo 21 juni

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:00
vr 26 juni

Orgelconcert, Wouter van der Wilt

Hervormde Kerk, Kapelle.
Aanvang: 20:00
vr 26 juni

Orgelconcert Martin en Hugo

Kandelaarkerk in Hardenberg
Aanvang: 20:00
do 2 juli

Matthias Havinga, orgelconcert.

Oude Kerk, Delft
Aanvang: 20:00
za 4 juli

Peter Eilander, orgelconcert

Grote Kerk, Terneuzen.
Aanvang: 19:30
za 18 juli

Orgelconcert Evert van de Veen

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 19:30
zo 19 juli

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:00
za 25 juli

Orgelconcert Jos van der Kooy

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 19:30
za 1 augustus

Andre Knevel, orgel en Jeanette Jelier, fluit

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 19:30
za 8 augustus

Orgelconcert Vincent de Vries

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 19:30
za 15 augustus

Orgelconcert Arjan Veen

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 19:30
zo 16 augustus

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:30
za 22 augustus

Orgelconcert Evert van de Veen (Verzoekprogramma)

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 19:30
vr 28 augustus

Orgelconcert Arjan Breukhoven in Orgelzaal Booy

Orgelzaal Booy, Alkmaar
Aanvang: 20:00
za 29 augustus

Hayo Boerema, Marco den Toom en Jan Lenselink

Nieuwe Kerk, Katwijk aan Zee
Aanvang: 19:30
za 5 september

Orgelconcert Sander van Marion en Arjan Breukhoven

Dorpskerk, Berkel en Rodenrijs
Aanvang: 20:00
za 5 september

Minne Veldman, orgelconcert

Oude Kerk, Rotterdam-Charlois
Aanvang: 20:00
za 12 september

Soli Deo Gloria Urk en Jigdaljahu in concert

Grote kerk Dordrecht
Aanvang: 19:30
zo 20 september

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:00
za 26 september

Martin Mans, orgelconcert.

Grote Kerk, Terneuzen
Aanvang: 19:30
vr 2 oktober

Sweelinck Koper Kwintet en Mark Christiaanse, orgel

Hervormde Kerk, Kapelle.
Aanvang: 20:00
vr 2 oktober

Orgelconcert Martin en Hugo

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 20:00
za 10 oktober

Last Night of the Proms met Arjan Breukhoven

Dorpskerk, Berkel en Rodenrijs
Aanvang: 20:00
zo 18 oktober

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:00
za 24 oktober

Francesca Ajossa (Italië), orgelconcert bij kaarslicht

Abdijkerk, Willem III straat 40, Den Haag-Loosduinen
Aanvang: 15:30
za 31 oktober

Orgelconcert Evert van de Veen

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 20:00
za 7 november

Urker mk Soli Deo Gloria en Delta Mannenensemble

Hervormde kerk Middelharnis
Aanvang: 19:30
za 7 november

Rien Donkersloot (Amersfoort), orgelconcert bij kaarslicht

Abdijkerk. Willem III straat 40, Den Haag-Loosduinen
Aanvang: 15:30
za 7 november

Orgelconcert Jan PeterTeeuw

Grote Kerk Terneuzen
Aanvang: 19:30
za 14 november

Bernard Winsemius (Amsterdam), orgelconcert bij kaarslicht

Abdijkerk. Willem III straat 40, Den Haag-Loosduinen
Aanvang: 15:30
vr 20 november

Orgelconcert Martin en Hugo

Oude Kerk Barneveld
Aanvang: 20:00
za 28 november

Gorcum Boys Choir in Kapelle

Hervormde Kerk, Kapelle
Aanvang: 16:30
za 12 december

Kerst met Vox Jubilans en Mannenkoor Salvatori

Brugkerk, Waddinxveen
Aanvang: 19:30
za 19 december

Kampen Boys Choir

Evangelisch-Lutherse Kerk, Den Haag
Aanvang: 15:30
zo 20 december

Kampen Zingt

Bovenkerk Kampen
Aanvang: 19:00
di 22 december

Kerstconcert Mannenkoor Ichtus o.l.v Martin Zonnenberg

Augustijnenkerk, Dordrecht
Aanvang: 20:00
za 26 december

Orgelconcert Evert van de Veen (2e kerstdag)

Gereformeerde kerk Voorthuizen
Aanvang: 20:00
za 26 december

Kerstconcert met Arjan, Matthijs&Nelinne Breukhoven.

Grote Kerk Terneuzen
Aanvang: 19:30
za 2 januari

Samenzangmiddag met André Nieuwkoop

Laurenskerk, Rotterdam
Aanvang: 15:00
za 2 januari

41e Nieuwjaarsconcert met Olivier Latry & Peter Eilander

Laurenskerk, Rotterdam
Aanvang: 19:30