Denken om te dienen
Denken om te Dienen is de Podcast van de Theologische Universiteit in Apeldoorn. In deze podcast denken Philip Bulten en Christel Notenboom na over geloof, theologie en leven. In het tweede seizoen kijken wij met verschillende gasten naar het thema van dit seizoen: "zekerheid".
| 21-10-2026 | Proloog | Philip Bulten en Christel Notenboom |
| 28-10-2026 | Canoniek | Prof. Peels |
| 4-11-2026 | Filosofie | Prof. Van Woudenberg |
| 11-11-2026 | Oude Testament | Prof. dr. De Waard |
| 18-11-2026 | Nieuwe Testament | Prof. Van Os |
| 25-11-2026 | Psychologie | Dr. A van den Brink |
| 2-12-2026 | Calvijn | Prof. Selderhuis |
| 9-12-2026 | Ethiek | Dr. Smits |
| 16-12-2026 | Roeping | Drs. Van Olst |
| 23-12-2026 | Kerk | Dr. Van 't Spijker |
Meer informatie: tua.nl/podcast
Wil jij de gereformeerde traditie dus beter leren kennen of je kennis hiervan verdiepen? Dan is deze podcast echt voor jou!
Wat maakt een preek nu een preek? Wat maakt het anders dan een lezing? En waarom is het ingebed in een liturgie? Met prof. Dr. M.J. Kater bespreken we al deze vragen. Bovendien hebben we het niet alleen over de taak van een voorganger, maar ook over de rol van de hoorders in de eredienst. Als hoorder ben je nooit passief. Je hebt namelijk de taak om oplettend te luisteren of een predikant niet vooral een eigen mening verkondigt in plaats van het Woord!
-slot2.png)
-slot0.png)
-slot2.png)
-slot0.png)
-slot2.png)


-slot0.png)
-slot3.png)
-slot2.png)
-slot0.png)




-slot0.png)
-slot0.png)
-slot2.png)


-slot0.png)

-slot2.png)
-slot2.png)

-slot2.png)
-slot3.png)

-slot4.png)
-slot3.png)





-slot3.png)
-slot3.png)

-slot0.png)

-slot2.png)

-slot0.png)