Leven in verbinding

Radio 1
dinsdag om 19:00 uur

In Leven in verbinding gaan verschillende docenten en studenten van de EH op zoek naar wat het betekent om in verbinding te leven met God, jezelf en de ander.

Leven in verbinding - 13. Veerkracht – weer op kunnen staan als je valt
dinsdag 6 mei 2025

Ieder mens heeft of krijgt in zijn leven te maken met tegenslag. Maar niet ieder mens gaat daar op dezelfde manier mee om. Waarom lijkt de een het veel makkelijker te redden in het leven dan de ander, terwijl hij of zij misschien op het óóg veel minder heftige dingen heeft meegemaakt? We hebben het dan over de mate van veerkracht, ofwel het vermogen om te herstellen van stress en tegenslag.

In deze aflevering spreekt Marianne Tucker over dit onderwerp met Sietske Zuurman, docent en tutor in het EH-Traject en David Klaassen, Basisjaarstudent.